Cennik

Koszt skorzystania z naszych usług jest ustalany indywidualnie i zależy od terminu, ilości wynajmowanych kul oraz miejsca gdzie chcesz skorzystać z naszych usług.

Ceny podane w tabelce poniżej są cenami maksymalnymi, wyłącznie poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej. Oprócz złotówek, akceptujemy też płatności w Bitcoinach, licząc po kursie jaki obowiązuje w dniu potwierdzenia rezerwacji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jaką cenę jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

Koniecznie sprawdź promocje!

 

Cennik

(ceny zawierają podatek VAT)
Usługa Cena
1 bodyzorb (1 godzina) 60 PLN
Transport 1,2 PLN /km

 

 

Promocje

10%
Jeśli zdecydujesz się na płatność w walucie Bitcoin (BTC). Warto być na czasie z wirtualną walutą!

25%
Jeśli korzystałeś już z naszych usług w przeszłości i znowu ponownie będziesz chciał skorzystać z naszej oferty. Warto być stałym klientem!

50%
Jeśli zdecydujesz się na cały dzień z wykorzystaniem wszystkoch 10 Bodyzorbów! Warto zebrać ekipę i spędzić dzień w naszym towarzystwie!

 

 

Wystawiamy faktury VAT!

Przy spotkaniu skupiamy się na zapewnieniu Ci świetnej zabawy, a formalności załatwiamy w domowym zaciszu, dlatego fakturę za usługę wyślemy Ci jeszcze tego samego dnia na podany przez Ciebie adres e-mail, lub dostarczymy osobiście przy następnym spotkaniu.